Tanie noclegi we Włocławku

W Grandmet znajduje się 18 pokoi do wynajęcia, w tym 2-, 3- i 4-osobowe, mieszczące łącznie 51 osób. Oferujemy również eleganckie apartamenty i prywatne domy lub mieszkania pod wynajem. Do rezerwacji noclegów zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Miejsce jest przyjazne zwierzętom. Ceny za wynajem podane w tabeli poniżej podlegają negocjacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Pokoje są zadbane i w pełni wyposażone. W każdym z nich znajduje się:

  • wygodne łóżko z pojedynczym materacem,
  • świeża, czysta pościel,
  • łazienka,
  • dostęp do darmowego, bezprzewodowego internetu Wi-Fi,
  • telewizor.

Doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00. Przy budynku znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking.

Noclegi dla firm

Organizują u nas Państwo kilkudniowe konferencje lub szkolenia i potrzebują noclegów dla pracowników? A może zbliża się termin delegacji we Włocławku? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy w stanie szybko zapewnić noclegi dla grup zorganizowanych, a także zorganizować imprezy firmowe z noclegiem. Szczegóły rezerwacji ustalamy w drodze indywidualnego kontaktu.

Noclegi z wyżywieniem

Oferujemy dodatkowo płatną opcję wyżywienia. Zapewniamy pożywne śniadania, domowe obiady i kolacje. Cena zestawu obiadowego, to jedyne 12 zł. Serwowane przez nas dania są nie tylko pysznie, ale i zdrowe! Ofertę noclegu z wyżywieniem kierujemy zarówno do gości prywatnych, jak i grup zorganizowanych.


Rodzaj pokojuZakres cenowyRodzaj ceny 
2 osobowe30-49PLNod osoby
3 osobowe20-33PLNod osoby
4 osobowe20-33PLNod osoby
Apartamenty50-55PLNod osoby
Domy/Mieszkania20-25PLNod osoby